Opigno messaging (3.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Author
cy: Awdur

en: Subject
cy: Testun

en: On
cy: Ymlaen

en: view
cy: gweld

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: Image
cy: Delwedd

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Save
cy: Cadw

en: Picture
cy: Darlun

en: All
cy: I gyd

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Send
cy: Anfon

en: Close
cy: Yn agos

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
