Opigno messaging (3.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Subject
gl: Asunto

en: On
gl: Activo

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Image
gl: Imaxe

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Picture
gl: Imaxe

en: All
gl: Todo

en: Off
gl: Desactivado

en: Send
gl: Enviar

en: Close
gl: Pechar

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
