Opigno messaging (3.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Image
hy: Նկար

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Picture
hy: նկար

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
