Opigno messaging (3.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: On
lt: Įjungta

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: All
lt: Visi

en: Off
lt: Išjungta

en: Send
lt: Siųsti

en: Close
lt: Uždaryti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
