Opigno messaging (3.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Subject
ml: വിഷയം

en: On
ml: ഓൺ

en: view
ml: കാണുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Picture
ml: ചിത്രം
