Opigno messaging (3.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Subject
ps: موضوع

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Image
ps: انځور

en: Preview
ps: مخليد

en: Picture
ps: انځور

en: All
ps: ټول

en: Close
ps: تړل

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
