Opigno messaging (3.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: On
sk: Zapnúť

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Image
sk: Obrázok

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Picture
sk: Obrázok

en: All
sk: Všetky

en: Off
sk: Vypnúť

en: Send
sk: Odoslať

en: Desc
sk: Zostupne

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Confirmation
sk: Potvrdenie

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
