Opigno messaging (3.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (34 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Author
tr: Yazar

en: Subject
tr: Konu

en: On
tr: Açık

en: view
tr: görüntüle

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Message
tr: İleti

en: Image
tr: Resim

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Save
tr: Kaydet

en: Picture
tr: Görsel

en: All
tr: Tümü

en: Off
tr: Kapalı

en: Send
tr: Gönder

en: Desc
tr: Azalan

en: Close
tr: Kapat

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Confirmation
tr: Teyit

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Discussion
tr: Tartışma

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Private Message
tr: Özel Mesaj

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Create a group
tr: Grup oluştur

en: Load more
tr: Daha fazla getir

en: Opigno Messaging
tr: Opigno Mesajlaşma

en: Opigno app for messaging.
tr: Opigno mesajlaşma uygulaması
