Opigno messaging (3.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: Subject
uk: Тема

en: On
uk: Увімкнено

en: view
uk: переглянути

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Message
uk: Повідомлення

en: Image
uk: Зображення

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Picture
uk: Зображення

en: All
uk: Все

en: Off
uk: Вимкнено

en: Send
uk: Надіслати

en: Desc
uk: Спад

en: Close
uk: Закрити

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Confirmation
uk: Підтвердження

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Discussion
uk: Коментування

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Private Message
uk: Приватне повідомлення

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Create a group
uk: Створити групу
