Opigno messaging (3.0.0-beta2) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Author
bn: লেখক

en: Subject
bn: বিষয়

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Message
bn: বার্তা

en: Image
bn: ছবি

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Picture
bn: ছবি

en: All
bn: সমস্ত

en: About
bn: সম্পর্কে
