Opigno messaging (3.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: Subject
hu: Tárgy

en: On
hu: Be

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: Image
hu: Kép

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Picture
hu: Kép

en: All
hu: Mind

en: Off
hu: Ki

en: Send
hu: Küldés

en: Desc
hu: Csökk

en: Close
hu: Bezár

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Confirmation
hu: Megerősítés

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Discussion
hu: Eszmecsere

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Create a group
hu: Csoport létrehozása

en: Message anyone regardless of groups
hu: Csoportoktól függetlenül üzenetküldési lehetőség bárki számára

en: Opigno app for messaging
hu: Opigno app üzenetek küldésére

en: PM Thread Preview
hu: PM üzenetszál előnézete

en: All Threads
hu: Összes üzenetszál
