Opigno messaging (3.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (27 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Author
it: Autore

en: Subject
it: Oggetto

en: On
it: Acceso

en: view
it: mostra

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: Message
it: Messaggio

en: Image
it: Immagine

en: Preview
it: Anteprima

en: Save
it: Salva

en: Picture
it: Ritratto

en: All
it: Tutti

en: Off
it: Spento

en: Send
it: Invia

en: Desc
it: Disc

en: Close
it: Chiudi

en: Sort by
it: Ordina per

en: Confirmation
it: Conferma

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: About
it: Informazioni

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
