Opigno messaging (3.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: Subject
jv: Subyek

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: Image
jv: Gambar

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Picture
jv: Gambar

en: All
jv: Kabèh

en: Send
jv: Kirim

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
