Opigno messaging (3.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Picture
kn: ಚಿತ್ರ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
