Opigno messaging (3.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Subject
lv: Temats

en: On
lv: Aktīvs

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Image
lv: Attēls

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Picture
lv: Attēls

en: All
lv: Visi

en: Off
lv: Izslēgts

en: Send
lv: Sūtīt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Close
lv: Aizvērt

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
