Opigno messaging (3.0.0-beta2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Confirmation
sr: Потврда
