Opigno messaging (3.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Subject
ta: பொருள்

en: view
ta: நோக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Preview
ta: முன்னோக்கு
