Opigno messaging (3.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Subject
ar: الموضوع

en: view
ar: عرض

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: Picture
ar: الصورة

en: All
ar: الكل

en: Send
ar: أرسل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Close
ar: إغلاق

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
