Opigno messaging (3.0.0-rc1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Picture
dz: པར།
