Opigno messaging (3.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Subject
fi: Aihe

en: view
fi: näkymä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Picture
fi: Kuva

en: All
fi: Kaikki

en: Send
fi: Lähetä

en: Close
fi: Sulje

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: About
fi: Tietoja

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
