Opigno messaging (3.0.0-rc1) - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fy: Wiskje

en: Subject
fy: Underwerp

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Message
fy: Berjocht

en: Preview
fy: Foarbyld

en: Save
fy: Bewarje

en: Picture
fy: Ofbylding
