Opigno messaging (3.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Subject
gu: વિષય

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: All
gu: બધા

en: Send
gu: મોકલો

en: Close
gu: બંધ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે
