Opigno messaging (3.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Subject
pl: Tytuł

en: view
pl: przeglądaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Picture
pl: Obraz

en: All
pl: Wszystko

en: Send
pl: Wyślij

en: Desc
pl: Malejąco

en: Close
pl: Zamknij

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Confirmation
pl: Potwierdzenie

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Create a group
pl: Utwórz grupę
