Opigno messaging (3.0.0-rc1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Picture
se: Govva

en: All
se: Buot

en: Close
se: Gidde

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
