Opigno messaging (3.0.0-rc1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Subject
sq: Subjekti

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Picture
sq: Fotografia

en: All
sq: Të gjitha

en: Send
sq: Dërgo

en: About
sq: Informacione
