Opigno messaging (3.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Subject
sv: Ämne

en: view
sv: visa

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: Picture
sv: Bild

en: All
sv: Alla

en: Send
sv: Skicka

en: Desc
sv: Fallande

en: Close
sv: Stäng

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
