Opigno messaging (3.0.0-rc1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: Save
th: บันทึก

en: Picture
th: รูปภาพ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Send
th: ส่ง

en: Close
th: ปิด

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: About
th: เกี่ยวกับ
