Opigno messaging (3.0.0) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Subject
af: Onderwerp

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Picture
af: Prentjie

en: All
af: Alle

en: Send
af: Stuur

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
