Opigno messaging (3.0.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Subject
bg: Тема

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Picture
bg: Изображение

en: All
bg: Всички

en: Send
bg: Изпрати

en: Apply
bg: Търси
