Opigno messaging (3.0.0) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Subject
eo: Temo

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Picture
eo: Bildo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Send
eo: Sendu

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
