Opigno messaging (3.0.0) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Subject
et: Teema

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Picture
et: Pilt

en: All
et: Kõik

en: Send
et: Saada

en: Desc
et: Kahanev

en: Close
et: Sulge

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
