Opigno messaging (3.0.0) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: view
is: skoða

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: Picture
is: Mynd

en: All
is: Allt

en: Send
is: Senda

en: Close
is: Loka

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
