Opigno messaging (3.0.0) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Subject
ja: 件名

en: view
ja: ビュー

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Message
ja: メッセージ

en: Preview
ja: プレビュー

en: Save
ja: 保存

en: Picture
ja: 写真

en: All
ja: すべて

en: Send
ja: 送信

en: Desc
ja: 降順

en: Close
ja: 閉じる

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Private Message
ja: プライベートメッセージ

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
