Opigno messaging (3.0.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Picture
ku: وێنە

en: All
ku: هەموو

en: Send
ku: بینێره‌

en: About
ku: دەربارە
