Opigno messaging (3.0.0) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Subject
oc: Objècte

en: view
oc: veire

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Picture
oc: Imatge

en: All
oc: Tot

en: Send
oc: Mandar

en: Close
oc: Tampar

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
