Opigno messaging (3.0.0) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Subject
ta: பொருள்

en: view
ta: பார்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Message
ta: செய்தி

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Save
ta: சேமி

en: Picture
ta: படம்

en: All
ta: எல்லா

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Close
ta: மூடு

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: About
ta: பற்றி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
