Opigno messaging (3.0.0) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: view
vi: xem

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Message
vi: Thông điệp

en: Preview
vi: Xem trước

en: Save
vi: Lưu

en: Picture
vi: Hình ảnh

en: All
vi: Tất cả

en: Send
vi: Gửi

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Close
vi: Đóng

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: About
vi: Giới thiệu

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
