Opigno messaging (3.0.2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Author
am: ደራሲ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Close
am: ዝጋ

en: Sort by
am: ደርድር
