Opigno messaging (3.0.2) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: Subject
ast: Asuntu

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Image
ast: Imaxe

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Picture
ast: Imaxe

en: All
ast: Too

en: Send
ast: Unviar

en: Close
ast: Zarrar
