Opigno messaging (3.0.2) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: On
az: Aktiv

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Image
az: Şəkil

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Picture
az: Şəkil

en: All
az: Hammısı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Desc
az: azaldın

en: Close
az: Bağlı

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
