Opigno messaging (3.0.2) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Subject
be: Тэма

en: On
be: На

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Image
be: Малюнак

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: All
be: Усе

en: Send
be: Адаслаць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб
