Opigno messaging (3.0.2) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Subject
el: Θέμα

en: On
el: Ανοικτό

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Image
el: Εικόνα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Picture
el: Εικόνα

en: All
el: Όλες

en: Off
el: Κλειστό

en: Send
el: Αποστολή

en: Desc
el: Φθί

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
