Opigno messaging (3.0.2) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Author
fil: May akda

en: Subject
fil: Paksa

en: view
fil: tingnan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Picture
fil: Larawan

en: All
fil: Lahat
