Opigno messaging (3.0.2) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Subject
he: נושא

en: On
he: פעיל

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Image
he: תמונה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Picture
he: תמונה

en: All
he: הכל

en: Off
he: כבוי

en: Send
he: שלח

en: Desc
he: יורד

en: Close
he: סגירה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
