Opigno messaging (3.0.2) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Subject
ka: სათაური

en: On
ka: ჩართვა

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Image
ka: სურათი

en: Picture
ka: სურათი

en: All
ka: ყველა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
