Opigno messaging (3.0.2) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Author
kk: Автор

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Image
kk: Сурет

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Picture
kk: Сүрет

en: All
kk: Барлық

en: Send
kk: Жіберіңіз
