Opigno messaging (3.0.2) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Picture
km: រូបភាព

en: All
km: ទាំងអស់

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Close
km: បិទ

en: About
km: អំពី
