Opigno messaging (3.0.2) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Subject
nl: Onderwerp

en: On
nl: Aan

en: view
nl: weergeven

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Picture
nl: Afbeelding

en: All
nl: Alle

en: Off
nl: Uit

en: Send
nl: Versturen

en: Desc
nl: Aflopend

en: Close
nl: Sluiten

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: About
nl: Over

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
