Opigno messaging (3.0.2) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Author
fa: نویسنده

en: Subject
fa: موضوع

en: On
fa: روشن

en: view
fa: مشاهده

en: Edit
fa: تدوین

en: Reset
fa: اعاده

en: Message
fa: پیغام

en: Image
fa: تصویر

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Picture
fa: تصویر

en: All
fa: همه

en: Off
fa: خاموش

en: Desc
fa: نزولی

en: Close
fa: بستن

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
