Opigno messaging (3.0.2) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Subject
si: කාරණය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: Picture
si: පින්තූරය

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
